Ostatni

MECZ

TS STAL

Chełm Ślaski

3

6

Iskra Pszczyna

Bramki dla TS STAL CHEŁM ŚLĄSKI:

Głos Adam x2, Macek Bartek x1


Skład:

Bramkarz (UKS Szopienice), Wisiorek Paweł (kapitan), Skiba Sebastian, Nowak Rafał, Smaza Dominik, Jacent Miłosz, Siwek Szymon, Pukocz Paweł, Majewski Konrad, Macek Bartek, Głos Adam


Pierwszy sparing przygotowujący nas do rundy rewanżowej rozgrywaliśmy na boisku ze sztuczną trawą na obiekcie MOSiR Katowice – Szopienice. Naszym przeciwnikiem był A-klasowy UKS Szopienice, który zajmuje 4 miejsce w katowickiej grupie.
Początek meczu to niewielka przewaga gospodarzy. My bronimy się skutecznie i szczęśliwie, oraz wyprowadzamy kontry. Prowadzenie daje nam Adam Głos, po ładnym uderzeniu z narożnika pola karnego. Jedną z kontr wykańcza Bartek Macek, mijając bramkarza po dobrym prostopadłym podaniu od Szymona Siwka i prowadzimy 2:0. Pierwszą połowę kończymy jednak remisem po błędach indywidualnych, które jeszcze mogą się zdarzać na tym etapie sezonu.

 

W drugą część meczu wchodzimy źle. Karny dla przeciwnika i przegrywamy. Chwilę później Adam Głos strzela swoją drugą bramkę. Tym razem mocno uderza pod poprzeczkę z ostrego kąta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bliższy słupek. Grając z tylko jednym rezerwowym na ławce, stopniowo traciliśmy siły. Pomimo, że mieliśmy kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola, to brakowało koncentracji przy skutecznym wykończeniu. Tak było dwukrotnie, gdy do pustej bramki nie trafiliśmy z odległości 5 m. Należy przyznać, że przeciwnik też miał dobre okazje. W końcówce meczu pogubiliśmy się , tracąc kolejne trzy bramki. Przegrywamy 3:6, ale ten mecz pokazał, ż potrafimy grać w piłkę i cały czas jest potencjał w tym zespole.

POL_gmina_Chełm_Śląski_COA.png
NEWSLETTER

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu www.tsstal.pl. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera.

Więcej informacji w Polityce Prywatności.